Zaproszenie na konferencję naukową na WZKW

Opublikowano 20 lis 2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej "Nowa kultura dla nowego człowieka. Dziedzictwo modernistycznych i postmodernistycznych utopii w perspektywie interdyscyplinarnej" organizowanej przez studentki Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną na ASP w Warszawie.

Szanowni Państwo!

Termin i miejsce konferencji: 6 marca 2020, Wydział Zarządzania Kulturą Wizualną Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Celem konferencji jest zestawienie różnych koncepcji utopii i diagnoz dotyczących oddziaływania utopijnych idei poprzedniego stulecia na współczesną kulturę i myśl społeczno-polityczną.

Zapraszamy studentki i studentów oraz doktorantki i doktorantów, do zgłaszania propozycji referatów koncentrujących się wokół tematu konferencji. W ramach uczestnictwa proponujemy Państwu dodatkowo możliwość opublikowania swoich prac naukowych w formie rozdziału w monografii naukowej.

Dla wnikliwego zbadania problemu zachęcamy do podjęcia interdyscyplinarnego podejścia, mieszczącego elementy wielu dziedzin nauki. Wierzymy, że zdarzenie różnych punktów widzenia umożliwi głębszą refleksję nad wizjami przyszłości, dlatego zapraszamy do udziału w konferencji badaczy i badaczki wszelkich specjalizacji, którym jej tematyka wyda się interesująca. Stwórzmy razem przestrzeń swobodnej wymiany idei!

Zainteresowanych udziałem prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy konferencja.utopia@gmail.com do 7 stycznia 2020 r.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym Informatorze.

info: Samorząd Studencki

Regulamin studencko-doktoranckiej konferencji.pdf