Zapraszamy na konferencję re-FORMA 17.01.2020 oraz wystawę w budynku CSUCI

Opublikowano 13 sty 2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „re-FORMA”. W tym roku konferencji będzie towarzyszyła wystawa prezentowana w holu głównym budynku CSUCI oraz foyer sali audytoryjnej w terminie: 14 - 30.01.2020.14.01.2020 odbędą się również warsztaty oraz konkurs studencki, którego wyniki zostaną ogłoszone w dniu konferencji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „re-FORMA", która odbędzie się dnia 17.01.2020r w Centrum Sztuk Użytkowych. Centrum Innowacyjności- Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Tematyka konferencji re-FORMA 2020:

Podejmowana w tej edycji konferencji problematyka skupiona będzie wokół korelacji pomiędzy pracami badawczymi a działalnością akademicką i edukacyjną.

Konferencja będzie swoistą promocją oraz metodą upublicznienia aktualnie prowadzonych projektów badawczych dla szerszej publiczności.

Poruszaną tematyką będą innowacje ostatniej dekady, wprowadzane lub planowane do wprowadzenia, w następujących zagadnieniach :

• nowatorskie reinterpretacje form architektury wnętrz;

• treści ideowe lub futurologiczne wynikające z badań akademickich;

• poszukiwawczy proces dydaktyczny;

• wspólne działania badawcze dydaktyków i studentów;

• innowacje w projektowaniu architektury wnętrz;

• innowacje w projektowaniu mebli i wyposażenia wnętrz;

• innowacje w projektowaniu wystawiennictwa;

• badania nowych technologii elektronicznych i multimedialnych;

• nowatorskie elementy infrastruktury wnętrz (oświetlenie, media, inteligentny dom itp.).

Więcej informacji na:

www.re-FORMA.weebly.com

lub w prawej zakładce strony www.ASP.wroc.pl

zamieściła

Patrycja Mastej