POSTPRODUKCJA FOTOGRAFICZNA, FILMOWA I TELEWIZYJNA

Opublikowano 04 wrz 2014
POSTPRODUKCJA FOTOGRAFICZNA, FILMOWA I TELEWIZYJNA

Bezpłatne jednoroczne studia podyplomowe Postprodukcja fotograficzna, filmowa i telewizyjna prowadzone na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów to mistrzowskie studia w obszarze sztuki filmowej i fotografii.

Studenci mają możliwość pogłębienia i doskonalenia wiedzy oraz umiejętności w zakresie nowoczesnych technik postprodukcji obrazu fotograficznego i filmowego. W ramach studiów odbywają się także zajęcia prowadzone przez osoby działające na rynku postprodukcji obrazu filmowego i fotograficznego. Wraz z postprodukcją obrazu studenci są wprowadzani w przygotowanie i realizację elementów dźwiękowych, publikację materiału filmowego w internecie, w elementy grafiki 2D i świat grafiki 3D. Studia oferują wiedzę z nie tylko zakresu techniki, ale także z obszaru wiedzy o filmie, fotografii i animacji. Po skończonych studiach student będzie przygotowany do realizacji obrazu cyfrowego, jego postprodukcji oraz publikowania go na różnych platformach.

Przyjmowanie aplikacji: 15 lipca-19 września 2014

Rozpoczęcie zajęć: 3 listopada 2014

Masz pytania? Pisz! postprodukcja@asp.wroc.pl

Studia podyplomowe Postprodukcja fotograficzna, filmowa i telewizyjna są współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

---------
info: Marta Kubiak