KONKURS DLA DYPLOMANTÓW I STUDENTÓW WYDZIAŁÓW PROJEKTOWYCH

Opublikowano 05 paź 2014
konkurs oopak

OOPAK konkurs i warsztaty na opracowanie autorskiego projektu opakowania opolskiego produktu spożywczego.

Celem Konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie opakowania produktu spożywczego, mającego szansę zaistnieć na rynku pod względem funkcjonalności, racjonalności wykorzystania materiału, efektywności zabezpieczenia produktu, innowacyjności oraz estetyki. Celem konkursu jest również pokazanie oraz wyróżnienie oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i graficznych.

Konkurs OOPAK jest przeprowadzany dwuetapowo:Pierwszy etap to kwalifikacje do udziału w warsztatach prowadzone przez Kapitułę konkursu na podstawie złożonych prac.
Drugi etap to realizacja zadań podczas zajęć warsztatowych organizowanych przez Dobrotekę.

Konkurs zakłada opracowania w jednej z czterech kategorii zgodnie z wytycznymi producentów - Partnerów Organizatorów:
1) opakowanie piwa - Browar Namysłów
2) opakowanie baby food - Nutricia / Danone
3) opakowanie słodyczy - Mondelez Polska Production sp. z o.o.
4) opakowanie lodów - Nestle Polska

NAGRODA GŁÓWNA 10 000 ZŁ

CO NAJMNIEJ 4 WYRÓŻNIENIA PO 1500 ZŁ

ORAZ MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA STAŻU W FIRMIE CHESPAMOŻLIWE TAKŻE WDROŻENIA PROJEKTÓW U PARTNERÓW:
BROWAR NAMYSŁÓW, NUTRICJA/DENONE, MONDELEZ POLSKA PRODUCTION SP. Z.O.O., NESTLE POLSKA

SKŁADANIE PROJEKTÓW DO 15.10.2014
KWALIFIKACJE 16.10.2014