CORPUS HUMANUM III

Opublikowano 22 paź 2024
im
Corpus Humanum III

W piątek 11 października odbyło się otwarcie wystawy CORPUS HUMANUM III, które miało miejsce w holu Biblioteki Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich przy ul. Marcinkowskiego 2-6 we Wrocławiu.

Na wystawie mogą Państwo zobaczyć realizacje studentów oraz pracowników Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.
Wystawa odbyła się w ramach konferencji naukowej "Współczesne wyzwania anatomii".
Tuż przed otwarciem wystawy, goście i uczestnicy konferencji wysłuchali wykładu pt. "Relikwiarze" autorstwa dr hab. Grzegorza Niemyjskiego.

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Wystawa potrwa do 8 listopada 2024 r.

Kuratorzy: Grzegorz Niemyjski, Roland Grabkowski

Uczestnicy wystawy:
Monika Aleksandrowicz, Andrzej Kosowski, Janusz Jasiński, Grzegorz Niemyjski, Michał Wasiak, Roland Grabkowski, Marek Ruszkiewicz, Karolina Albrzykowska, Alicja Portka, Julia Gryzło, Sonia Witan, Zuzanna Hordyńska, Olga Chlastacz, Helena Swirtun, Julita Walczak, Nikola Bulska, Julia Pałka, Marta Wiśniewska, Szymon Serafin, Emilia Kamińska, Kosma Pietkiewicz, Wiktor Piotrowski, Natalia Ostasz, Agata Kosiak, Cyryl Kasprzyk, Nadia Oettingen, Milena Karolczak.

Plakat: Piotr Olejarz