Opublikowano 08 paź 2024

Hol Biblioteki Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich

ul. Marcinkowskiego 2-6
Wrocław

Zapraszamy serdecznie na otwarcie wystawy Corpus Humanum III, które odbędzie się w holu Biblioteki Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich.

Na wystawie zostaną zaprezentowane realizacje studentów oraz pracowników Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Kuratorzy: Grzegorz Niemyjski, Roland Grabkowski

Uczestnicy wystawy: Monika Aleksandrowicz, Andrzej Kosowski, Janusz Jasiński, Grzegorz Niemyjski, Michał Wasiak, Roland Grabkowski, Marek Ruszkiewicz, Karolina Albrzykowska, Alicja Portka, Julia Gryzło, Sonia Witan, Zuzanna Hordyńska, Olga Chlastacz, Helena Swirtun, Julita Walczak, Nikola Bulska, Julia Pałka, Marta Wiśniewska, Szymon Serafin, Emilia Kamińska, Kosma Pietkiewicz, Wiktor Piotrowski, Natalia Ostasz, Agata Kosiak, Cyryl Kasprzyk, Nadia Oettingen, Milena Karolczak.

Autor plakatu: Piotr Olejarz

Pozostałe wydarzenia