Wszystko gra

18 Maj — 30 cze 2024
Wernisaż 18.05.2024 | 20:00

Galeria CK Agora

Zapraszamy na wystawę "Wszystko gra" w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu prezentującą proces tworzenia gier komputerowych i rysunku konceptualnego. Ta wyjątkowa wystawa przeniesie nas w przestrzeń gier komputerowych, pixel artu oraz muzyki elektronicznej.

W wystawie biorą udział nasi wykładowcy poruszających się w obszarach game art i concept art. Swoje projekty zaprezentują dr Barnaba Mikułowski i mgr Agnieszka Talik – wykładowcy na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu.

W ramach wystawy zostaną zaprezentowane także prace wybranych studentów Pracowni Projektowania Gier i Form Wirtualnych prof. ASP Marka Grzyba. W wystawie wezmą udział: Róża Skrzypecka, Izabela Nogalska, Anna Wojciechowska, Konrad Łaba, Kaja Wiese, Kamil Kowalczyk, Paulina Piechaczek, Kinga Sternal, Klaudia Butrowska, Anastazja Tynnyk, Weronika Stanek, Kacper Kyc.

praca-julity-arendt

Pozostałe wydarzenia