Sztuka konsumpcji 2

Wydarzenie
Opublikowano 17 sty 2023
and

Zapraszamy na otwarcie wystawy prac studentów Pracowni Fotografii Inscenizowanej już w najbliższy czwartek o godz. 14.00 w galerii zwanej Zaułkiem Kaćmy, mieszczącej się na III piętrze od strony ul. Modrzewskiego (obok 308 M) ASP we Wrocławiu.

To druga odsłona wystawy zatytułowanej "Sztuka konsumpcji", wzbogacona o ilość prac biorących w niej udział, a tym samym o ilość punktów widzenia.

Sztuka konsumpcji 2

Konsumpcja jest znaczącym wyzwaniem cywilizacyjnym, a właściwie wszystko to, co po niej pozostaje, nierzadko są to spustoszenie i niesmak. Rodzą się więc pytania: jak konsumować, czy jest możliwe jej ograniczenie wobec sztucznie wytwarzanych potrzeb, czy można żyć świadomie i opierać się kuszącym reklamom, jak zatrzymać miażdżącą maszynę rosnących apetytów wielkich firm zorientowanych na zysk?

Sztuka może zmieniać świat, kreować, wywoływać refleksję, zachęcać do pozytywnych zmian zaczynając od jednostki, która tworzy skomplikowany, tętniący życiem, żywy organizm świata.

kurator: Ewa Martyniszyn

Uczestnicy wystawy:

Agnieszka Ejsmont, Wojciech Kasprzyk, Grzegorz Kwiek, Grzegorz Madalinski, Marta Piwowarczyk, Dominik Podsiadły, Katarzyna Przybylska, Patrycja Stanaszek, Roza Skrzypecka, Kaja Wiese, Martyna Wojewoda, Katarzyna Zachtej, Anna Zachwej