Koniunkcje

Browar Mieszczański we Wrocławiu

ul. Hubska 44/48
50-502 Wrocław

Wystawa Pracowni R zeźby prof. Katarzyny Józefowicz (ASP w Gdańsku) oraz prof. Grażyny Jaskierskiej-Albrzykowskiej (ASP we Wrocławiu).

Koniunkcja to spotkanie planet na niebie widziane z ziemskiej perspektywy. Zbliżenie zatem odbywa się w oku patrzącej osoby. Zapraszamy do obejrzenia wystawy, prezentującej prace powstałe w pracowniach rzeźby, prowadzonych przez prof. Katarzynę Józefowicz (ASP w Gdańsku) oraz prof. Grażynę Jaskierską-Albrzykowską (ASP we Wrocławiu). To kolejna odsłona współpracy pomiędzy osobami tworzącymi pracownię: wykładowczyniami oraz studentkami i studentami. Zarazem, po wystawach w Gdańsku, jest to pierwsza wspólna prezentacja we Wrocławiu.

Zapraszamy na wernisaż 17.06.2023 o godz. 18:00 oraz finisaż w ramach Festiwalu Podwodny Wrocław 24.06.2023 o godz. 18:00.

Wystawa Pracowni rzeźby pt. Koniunkcje

Artystki i artyści

Maja Albińska, Aleksandra Błach, Karolina Brzozowska, Magdalena Buczek, Joanna Bujak, Paulina Chrzanowska, Adrianna Dąbrowska, Marcin Derda, Maria Dutka, Karolina Freino, Magdalena Gołaszewska, Paweł Gostomski, Magdalena Grabiec, Marianna Grabska, Ewelina Guzewicz, Kinga Hyrlicka, Grażyna Jaskierska-Albrzykowska, Katarzyna Józefowicz, Adrian Kurzawa, Elżbieta Leszczyńska-Szlachcic, Weronika Michalak, Gabriela Nowak, Ewa Pawlińska, Miłosława Pesta, Maja Pućko, Klaudia Rybczyńska, Igor Shevkunov, Filip Skuras, Jarosław Słomski, Julia Szoblik, Monika Szoblik, Barbara Żłobińska.

Zapraszamy!

Pozostałe wydarzenia