Klucz do trzydziestych drzwi

Wrocławski Teatr Współczesny

ul. Rzeźnicza 12
50-132 Wrocław

Wystawa prac studenckich z cyklu Scenografia w Foyer w ramach współpracy pomiędzy Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, a ASP we Wrocławiu.

Prezentowane na niej prace są projektami plakatów teatralnych, wykonanych przez studentów II i III roku Kierunku Scenografia, do dzieł Witolda Gombrowicza. Tytuł wystawy Klucz do trzydziestych drzwi nawiązuje do tytułu – Ferdydurke, który jak sam Autor dzieła o nim mawiał, jest zapisem idei dzieła mówiącego o przekraczaniu drzwi do dojrzałości...

Kurator: dr hab. Witold Owczarek, Katedra Scenografii
Artyści: Zofia Augustyniak, Emilia Czylok, Dagmara Daleka, Julia Duda, Michał Duraj, Maja Iwanek, Natalia Jarkiewicz, Helena Kłoniecka, Hanna Kłopocka, Paulina Krasińska, Alicja Rzeźnk, Ewa Sańpruch, Alicja Sieniemiec, Natalia Węclewska, Emilia Witowska.

Wystawa Trzydzieści kluczy do drzwi

Pozostałe wydarzenia