kiosk TV – czyli rozszerzone pasmo specjalne Akademii

im
11 — 23 paź 2022

przy portierni ASP, plac Polski ¾, Wrocław

Galeria wizualna „kiosk TV – czyli rozszerzone pasmo specjalne Akademii”

prezentuje realizacje semestralne 2021/2022 grupy studentek i studentów I roku studiów niestacjonarnych I stopnia, Projektowania Graficznego Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

STRUKTURY I FIGURY

Założeniem realizacji było rozpoznanie zagadnień związanych z działaniami struktur w płaszczyźnie kadru i w sekwencji ruchu. Ćwiczenia z kształtami i ich układami w formie ruchomych obrazów zostały zrealizowane w ramach przedmiotu Wiedza o działaniach i strukturach wizualnych.

Czas trwania pokazu: 04–23.10.2022

Autorki i autorzy realizacji: Natalia Berczuk, Maryia Dziamidka, Ruta Gubrynowicz, Matteo Hasandocaj, Maria Iwaniuk, Paula Jałowiecka, Milena Jaźwińska, Alicja Jurczak, Weronika Konopka, Alicja Król, Kinga Kumor, Marta Marchwiak, Tymoteusz Masiak, Natalia Ociepa, Julia Oraczewska, Roksana Osipczuk, Katarzyna Paterek, Iga Piłko, Zuzanna Siedlecka, Agata Szmytkowska, Oktawia Śmiatacz, Aleksandra Świerczyńska, Zuzanna Wilczek

kiosk TV – czyli rozszerzone pasmo specjalne Akademii

Pozostałe wydarzenia