Craft Days

azg
22 — 23 kwi 2023

Czasoprzestrzeń ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław

Zapraszamy na targi i towarzyszącą im wystawę prac studentów naszej uczelni.

Wystawa C-Art Days studentów Akademii Sztuk Pięknych to zbiór wyjątkowych dzieł sztuki, które prezentują różnorodność i kreatywność młodych artystów. Prace te przedstawiają różne techniki i style, od tradycyjnych rysunków i malowideł po szklane realizacje. To doskonała okazja, żeby poznać lokalne środowisko artystyczne, oraz zobaczyć trendy w nim panujące.

Artyści biorący udział: Julia Latusek, Agata Drąg, Basia Bugdol, Daria Olchówka, Emilia Madejka, Julia Zwierzchowska, Karolina Jabłońska, Kasia Szelągowska, Kinga Melka, Laura Gizicka, Maria Jarek, Maria Pawłowicz, Monika Litwa, Natalia Jagodzińska, Ula Gołdasz, Weronika Jarzynka, Weronika Trzeciak, Wiktoria Sycha, Wojtek Puławski, Zuzanna Szkliniarz.

Kuratorka: Daria Jakubczyk

Targi Rzeczy Wyjątkowych