4 Design Days

Wydarzenie
Opublikowano 25 sty 2024
im

W dniach 25 - 28 stycznia 2024 w Katowicach odbywają się kolejne targi 4 Design Days. W tym roku nasza Uczelnia jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia. Wydział Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii prezentuje wybrane projekty doktorskie związane z tematyką targów.

Zakres projektów doktorskich bardzo aktualny w kontekście 4DD przybliża najróżniejsze aspekty funkcjonowania człowieka w świecie.

Robert Szwarczyński

Dr Robert Szwarczyński - rozprawa doktorska Pomoce dydaktyczne przeznaczone do pracy z dziećmi z dysfunkcjami rozwojowymi.

Ada Brożyna

Dr Ada Brożyna - rozprawa doktorska Autonomiczne urządzenie wspierające pracę człowieka. Robot z funkcją transportową.

Piotr Kuczkowski

Dr Piotr Kuczkowski - rozprawa doktorskaWpływ technologii druku 3d na nowe możliwości kształtowania form meblarskich.

Agata Nartowska

Dr Agata Nartowska - rozprawa doktorska Projekt wózka dziecięcego Bios z możliwością transformacji formy i funkcji.

Grzegorz Rozwadowski

Dr Grzegorz Rozwadowski - rozprawa doktorska Projekt specjalistycznego oświetlenia akumulatorowego w kontekście uwarunkowań rynkowych. Projekt latarki taktycznej z dwiema diodami.

Patryk Knapczyk

Dr Patryk Knapczyk - rozprawa doktorska Projektowanie produktu z wykorzystaniem możliwości produkcyjnych mikroprzedsiębiorstwa. Kolekcja kopert zegarkowych z drewna.

Magdalena Kasprzyca

Dr Magdalena Kasprzyca - rozprawa doktorska Design prospołeczny - alternatywne rozwiązania projektowe. Metodyka i doświadczanie.

Ponadto w ramach sesji Studio Propertydesign.pl, 25 stycznia 2024 12:30 -14:00 Scena 5, Hol Dolny Sali Audytoryjnej w rozmowie biorą udział między innymi pracownicy naszej uczelni: dr Magdalena Gazur i dr hab. Szymon Hanczar oraz dr Beata Ludwiczak również z prezentacją multimedialną.

W ramach sesji Design bez plastiku, 25 stycznia 2024 14:30 -16:00 Scena 3, Sala Balowa A, bierze udział i przedstawi prezentację dr Piotr Kuczkowski.

W ramach sesji Urządzanie w sieci, 27 stycznia 2024 12:00 -12:45 Scena 6, Hol Górny, bierze udział dr Marcin Cibor.

Szczegółowe informacje dostępne na stronach:

www.4dd.pl
katalog wystawców