Zaproszenie na wystawę prac studentów Dwustopniowych Studiów Niestacjonarnych kierunek Architektura Wnętrz

Opublikowano 17 lip 2017

Zapraszamy na Wystawę prac studentów Dwustopniowych Studiów Niestacjonarnych kierunek Architektura Wnętrz, do zobaczenia w terminie 14.07.2017r. – 11.08.2017r. w Holu Głównym CSU.CI, ul. Traugutta 21

Pracownie biorące udział:

Pracownia Projektowania Architektury Wnętrz Multimedialnych (prof. Bartosz Jakubicki, as. Agata Wojtyła- Młynarczyk) Pracownia Projektowania Mebla ( prof. Wacław Kowalski ) Projektowanie Architektoniczne (dr Tomasz Chołuj )

Wystawa prezentuje prace powstałe w ostatnich kilku semestrach pracy akademickiej. Spektakularne rozwiązania projektowe to wynik pracy utalentowanych studentów z profesjonalną kadrą dydaktyczną ASP, a także dowód wysokiego poziomu programu studiów niestacjonarnych kierunku Architektura Wnętrz.

info.prof. Bartosz Jakubicki
zam. Magdalena Kacprzak- Gagatek