Zaproszenie na monodram z... lalką.

Opublikowano 03 sty 2012

Scenografię do spektaklu zaprojektowała i wykonała Angelika Giża, studentka V roku Architektury Wnętrz.

Zapraszamy wszystkich chętnych i ciekawych na monodram z... lalką! :-) Inspirowany 'Listem do ojca', 'Wyrokiem' i 'Przemianą' Franza Kafki.

Spektakl ten jest owocem integracyjnego projektu uczelni artystycznych miasta Wrocławia (ASP, AM i PWST).Scenografię do monodramu "Spowiedź" według Franza Kafki zaprojektowała i wykonała Angelika Giża, studentka V roku AW.Projekt jest dodatkowo aneksem do dyplomu z Architektury Wnętrz.

Obsada: Kamil Król (PWST)
Scenografia: Angelika Giża (ASP)
Muzyka: Anna Porzyc (AM)
Opieka reżyserska i scenograficzna: prof. Aleksander Maksymiak
Opieka kompozytorska: prof. Zbigniew Karnecki
Współpraca plastyczna: Teresa Mak, Ilona Szurkowska, Maciej Luściński i Jerzy Makowski

dzień: 05. 01.2012
godz.: 17.30 (czas trwania: ok. 30 min.)miejsce: SCENA PWST HOTEL "SAVOY" PL. KOŚCIUSZKI 19
WSTĘP WOLNY!!

Tych, którzy nie mogą przyjść 5-ego stycznia, zapraszamy 4-ego stycznia o godz. 17.30 na otwartą próbę!

info.mkg