Zapraszamy na wykład prof. Petera Sonderena

Opublikowano 21 mar 2011

Profesor Sonderen w środę, 23 marca o godz. 10.00, wygłosi wykład otwarty w Auli, na temat „Teoria, książki i sztuka”. Nasz gość jest wykładowcę w uczelni ARTEZ University of the Arts w Enschede, w Holandii.

Pan Sonderen jest teoretykiem sztuki, byłym prezydentem holenderskiej uczelni, naukowcem i autorem wielu rozpraw naukowych.

We Wrocławiu będzie gościem katedry Edukacji Artystycznej. Poprowadzi warsztaty dla studentów i seminarium dla kadry dydaktycznej, natomiast w środę, 23 marca o godzinie 10.00, wygłosi wykład otwarty w Auli Akademii, na temat „Teoria, książki i sztuka".

Wizyta jest finansowana ze środkow Miasta Wrocławia w ramach programu Visiting Professors, funduszu Scientiae Wratislavienses.

Beata Ludwiczak