„Your one day with design” (fotorelacja)

Opublikowano 02 gru 2019

W piątek 22 listopada 2019 odbyła się konferencja branżowa „Your one day with design”, przygotowana przez zespół Korner Design oraz firmy Korner i Pfleiderer.

Konferencja skierowana była do architektów, projektantów, kreatorów wnętrz oraz studentów kierunków wzorniczych i projektowych.

Gośćmi wydarzenia byli m.in.:

Stafano Adriani - włoski designer, kreator wnętrz, założyciel studia projektowego Adriani & Rossi.

Andrea Cleani - manager ds. eksportu włoskich płyt meblowych SKIN.

Katarzyna Rzehak - historyk sztuki i krytyk designu, specjalista w zakresie badania i prognozowania trendów wzorniczych.

dr Szymon Hanczar - projektant i laureat wielu nagród, wykładowca wrocławskiej ASP w Katedrze Mebla

Piotr Jędrzejewski - Profesor wrocławskiej ASP, designer i twórca przestrzennych obiektów kinetycznych.

Dziękujemy Prof. Piotrowi Kielanowi - Rektorowi Akademii Sztuk Pięknych za objęcie patronatem wydarzenia, gościom i prelegentom za ciekawe wystąpienia oraz wszystkim uczestnikom za przybycie.

Szczególne podziękowania należą się Partnerom konferencji za możliwość jej przygotowania - firmie Korner oraz Pfleiderer.

Za nami kolejne wspólne i udane przedsięwzięcie.

Podziękowania dla wszystkich pracowni, które zaprezentowały prace swoich studentów. Goście z Włoch wyjechali pod wielkim wrażeniem naszej uczelni i pracowni które zwiedzili.

Konferencja została przygotowana przez Annę Stępkowską i Jarosława Nowaka w ramach doktoratów wdrożeniowych realizowanych dla Korner Design na wrocławskiej ASP i miała na celu integrację środowisk twórczych z biznesem oraz przemysłem.

Partnerzy konferencji: Korner Sp. z .o.o., Pfleiderer, Skin.
Patronat: Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Zapraszamy na fotorelację:https://www.facebook.com/pg/Korner-Design-819976388381360/posts/?ref=page_internal

zamiesciła AZG