X STALOWA Aukcja Młodej Sztuki

Opublikowano 29 paź 2014
galeria Stalowa

Galeria STALOWA zaprasza do wystawienia swoich prac w X STALOWEJ Aukcji Młodej Sztuki, która odbędzie się 10 grudnia 2014 o godzinie 19 w siedzibie Galerii.

Możesz być debiutantką/debiutantem, lecz warunkiem koniecznym jest ukończenie Akademii Sztuk Pięknych albo innej szkoły artystycznej. Możesz być również studentem dwóch ostatnich lat.

Wszystkie ceny wywoławcze prac aukcyjnych wynoszą 500 PLN, przy czym Galeria pobiera 50% prowizji od ostatecznej ceny sprzedaży. Nie ma ceny minimalnej.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w aukcji prześlemy po zakwalifikowaniu konkretnych prac przez dyrektora artystycznego, Krzysztofa Stanisławskiego.

W przypadku chęci wystawienia prac na aukcji proszę o przesyłanie zdjęć dostępnych prac na adres aukcje@stalowa.art.pl (plik pdf/word/jpeg). Nazwa pliku powinna zawierać tytuł, rok powstania, wymiary i technikę.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 października.

Zamieściła: Anna Zielińska