WYZYWAM CIĘ NA POJEDYNEK

Opublikowano 10 lut 2014

Walczą obrazem do muzyki na żywo

„W sztuce musi działać dobór naturalny."

Gdy w 1971 roku Jerzy Passendorfer werbalizował tę myśl, nie mógł mieć pojęcia, że oto, o ironio, jego słowa potraktowane zostaną tak dosłownie.

W drugiej już odsłonie wydarzenia, podczas którego studenci mediów elektronicznych w pracowni prof. Wojciecha Pukocza w pocie czoła tworzą wizualizacje do muzyki na żywo, dochodzi do wolty. Od teraz nic już nie będzie takie samo. Wojciech Pukocz realizuje swój makiaweliczny plan, w którym student staje przeciwko studentowi. W tej walce może zwyciężyć tylko jeden.

13.02.2014r | BWA AWANGARDA | godz. 18.00

Muzyka na żywo: Michał Sikorski, Kasper Minciel, Grzegorz Klimek

Jury: Alicja Klimczak- Dobrzaniecka, dr Andrzej Saj, prof. nadzw. Przemysław Pintal

Organizator: Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu, BWA Galerie Sztuki Współczesnej