Wystawa Wrocławskiej Szkoły Grafiki we Lwowie

Opublikowano 06 lis 2017

Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie, Fundacja Imienia Mariusza Kazany oraz Katedra Grafiki Artystycznej serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy.

Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie, Fundacja Imienia Mariusza Kazany oraz Katedra Grafiki Artystycznej serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy Wrocławskiej Szkoły Grafiki.

Uczesnitcy wystawy: Jacek Szewczyk, Christopher Nowicki, Przemysław Tyszkiewicz, Aleksandra Janik, Anna Janusz- Strzyż, Paweł Frąckiewicz, Małgorzata Etber Warlikowska, Agata Gertchen, Mariusz Gorzelak, Anna Kodź, Marta Kubiak, Sebastian Łubiński, Wojciech Kołacz, Paweł Puzio, Marta Lech, Anna Trojanowska, Beata Filipowicz, Zuzanna Dyrda, Sarah Epping.

6 Listopada 2017 roku, godz 18.00

Galeria Gary Bowmana, ul. Naływajka 18 Lwów

Wystawie towarzyszy uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu "Indeks Imienia Mariusza Kazany"

Tekst: Agata Gertchen