Wystawa prac studentów Wzornictwa w Vastmannland Museum w szwecji

Opublikowano 06 kwi 2016

18.03.2016 roku w Vastmannland Museum została otwarta wystawa prac studentów z School of Innovation, Design and Engineering in Mälardalens University oraz Pracowni Projektowania Kinetycznego Katedry Wzornictwa ASP we Wrocławiu.

Wystawa została poprzedzona warsztatami, których tegorocznym hasłem był „czas". Warsztaty te były ostatnimi z cyklu trzech wspólnych działań, a wystawa podsumowująca cały trzyletni cykl będzie miała miejsce w listopadzie na terenie naszej uczelni. Ze strony ASP w tegorocznych warsztatach, pod opieką as. Wiktorii Lenart, udział wzięli; Magdalena Chołowniak, Katarzyna Legień, Michalina Walusiak i Anna Woźniakowska. Organizatorem wymiany jest Biuro Współpracy z Zagranicą ASP.

Zamieścił: As. Grzegorz Rozwadowski