Wystawa Integracji Katedry Scenografii

Opublikowano 15 kwi 2015
Wystawa Integracjii

9 kwietnia odbył sie zjazd kanclerzy polskich uczelni artystycznych. Na tę okazję Katedra Scenografii przygotowała wystawę.

Ekspozycja dotyczy wspólnych realizacji w ramach programu integracyjnego, który działa pomiędzy trzema uczelniami artystycznymi Wrocławia tj. ASP, AM i PWST już od 2006 r. Otwarcie wystawy zainicjował prof. Michał Jędrzejewski, który opowiedział o współpracy i powstawaniu kierunku Scenografia. Na wystawie można zobaczyć realizacje studentów scenografii z ostatnich 3 lat, w tym spektakle dyplomowe oraz mniejsze realizacje, które były powstały w ramach współpracy.

Wystawa trwa do końca kwietnia, zapraszamy do foyer budynku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej ul. Braniborska 59

info/foto D. Banasz
Katedra Scenografii