Wyruszamy do Łodzi na Festiwal Sztuki Wideo ‘Punkty Widzenia’ przegląd polskich uczelni artystycznych…

Opublikowano 07 kwi 2011

Nasza uczelnia zdobyła rekordową, największą ilość zakwalifikowanych do pokazów prac !!!

Od 8 do 10 kwietnia 2011 r. w łódzkiej Galerii Manhattan odbywać się będą trzydniowe pokazy.

Prezentacja naszej ASP Wrocław przewidziana jest w programie na sobotę / 09.04/, zaczynamy prezentacją filmów wideo reprezentujących prawie wszystkich wydziały naszej uczelni.

Na zakończenie wieczoru wrocławskiego przygotowaliśmy mocny akcent: wideo-performance z trzema jednoczesnymi projekcjami oraz interakcją z obrazem wideo Izoldy Pietrusiak studentki Rzeźby pracowni Intermediów. Jest to jedyny wideo-performance pokazywane na tegorocznym festiwalu.

Festiwal jest organizowany przez studentów Wydziału Sztuk Wizualnych ASP Łódź. Przegląd ma się w przyszłości stać corocznym wydarzeniem artystycznym, odbywającym się pod patronatem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Małgorzata Kazimierczak

Program: http://www.punktywidzenia.com/