Wyniki konkursu WROCŁAWSKA MAGNOLIA 2016

Opublikowano 26 Maj 2016

W dniu 18 maja w Ogrodzie Botanicznym zostały uroczyście wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu Wrocławska Magnolia za najlepsze dyplomy magisterskie wrocławskich uczelni.

W śród wyróżnionych studentów znalazły się trzy dyplomantki z naszej uczelni.

Pani Małgorzata Downarowicz z Katedry Wzornictwa za pracę „Elementy wyposażenia oddziału pediatrycznego ułatwiające przystosowania się dzieciom do warunków szpitalnych". Promotorem była Pani dr hab. Agata Danielak-Kujda.

Pani Paula Szarejko z Katedry Wzornictwa za pracę „Personalizowane obuwie ortopedyczne wytwarzane przy użyciu technologii druku 3D". Promotorem pracy był prof. Jan Kukuła

Pani Aleksandra Przybyła z Katedry Architektury Wnętrz za pracę „Sen o Wrocławiu". Promotorem pracy był prof. Krzysztof Wołowski.

Zamieścił: As. Grzegorz Rozwadowski