Wykłady Mai Wolińskiej i Adama Abla w Kunstuniversitat w Linz.

Opublikowano 22 kwi 2011
Kunstuniversitat Linz

13 kwietnia Maja Wolińska z Katedry Sztuki Mediów i Adam Abel z Katedry Ceramiki przeprowadzili wykłady w ramach programu Erasmus. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z ich pobytu.

Słuchaczami byli studenci i dydaktycy wydziałów: Sculptural Conceptions / Ceramics (Adam Abel) oraz Time-based Media (Maja Wolińska). Obie prezentacje spotkały się z dużym zainteresowaniem.

W ciągu następnych dni zwiedzaliśmy inne wydziały Uczelni, w tym pracownie projektowania graficznego, fotografii, realizacji audio&wideo, warsztaty tkackie, pracownie ceramiczne, pracownie wzornictwa, warsztaty rzeźbiarskie oraz pracownie mediów interaktywnych.

Wzięliśmy także udział w finałach dwutygodniowych warsztatów z dziedziny (wstępu do) robotyki. Prezentacja studenckich eksperymentów wykorzystujących wodę jako bazę koncepcyjną miała miejsce w dokach nad Dunajem.

Na deser pozostawiliśmy sobie zwiedzenie centrum sztuki nowych mediów Ars Electronica.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami studiowania w Kunstuniversitat Linz w ramach programu Erasmus zapraszamy do spotykania się z nami.

Maja Wolińska + Adam Abel