Wykładowcy i studenci wrocławskiej ASP laureatami VIII Międzynarodowego Konkursu Rysunku Pilzno 2012

Opublikowano 07 paź 2012
VIII Intarnational Biennial of Drawing Pilsen 2012

Prof. Eugeniusz Józefowski, as. Agata Gertchen, as. Jarosław Grulkowski, Bartosz Naprawa (student V roku Grafiki i Sztuki Mediów) i Katarzyna Wiesiołek (studentka na wydziale Malarstwa i Rzeźby) zostali wyróżnieni certyfikatem za najwyższą jakość w VIII Międzynarodowym Konkursie Rysunku w Pilźnie (Czechy).

Częścią obchodów VIII Międzynarodowego Konkursu Rysunku Pilzno 2012, poza wystawami towarzyszącymi, było także sympozjum, którego tematem przewodnim był "Status sztuki i artysty we współczesnym świecie". W sympozjum uczestniczył prof. Paweł Frąckiewicz z referatem "Status sztuki i artysty we współczesnym świecie - na podstawie kolekcji nagrodzonych rysunków w Międzynarodowym Konkursie Rysunku Wrocław 1999-2009".

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wystawy.

Więcej o konkursie: http://bienale-plzen.cz/en/

foto: Agata Gertchen