Wykład NiePEŁNOSPRAWNI

Opublikowano 08 gru 2019

Dnia 3 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Państwo na spotkanie „niePEŁNOSPRAWNI”.

Zapraszamy Państwa na wykład "niePEŁNOSPRAWNI". W czwartek 12.12.2019 w godzinach 17:00–18:30 zapewnimy Państwu prawdziwy Uniwersytecki Power. To pierwsze tego typu spotkanie z niesamowitymi Gośćmi, którzy pokonali, i na co dzień pokonują wiele przeciwności losu, a przy tym zawstydzają nas swoją determinacją i motywacją do działania.

W murach Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, budynku C, Amfiteatrze B będziemy rozmawiać z Mariuszem Kędzierskim (artystą, mówcą motywacyjnym, twórcą projektu „Mariusz Rysuje", Ambasadorem Akademii Przyszłości) oraz Barbarą Marcol (studentką filologii polskiej, osobą o wielu zainteresowaniach muzycznych, zawsze uśmiechniętą).

Chcemy wspólnie odczarować stereotypy dotyczące osób niepełnosprawnych i zadać prelegentom pytania, o których myśli każdy z nas, ale boi się je wprost wypowiedzieć.

Zachęcamy do pobrania DARMOWYCH biletów potwierdzających rezerwację miejsc.

Darmowe wejściówki: https://evenea.pl/event/848004-1/?fbclid=IwAR3eIt7EPIsYKg-sFY2OwoEQq5N3pAvbBO_I2sS4ZWlm2KTM1GP1sYCGs_c

info: Samorząd Studencki