Wydział Ceramiki i Szkła na międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home.

Opublikowano 26 wrz 2019

Zapraszamy w dniach 3-6 października, Centrum targowo-wystawiennicze - Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

W tym roku odbędzie się już czwarta edycja Warsaw Home. Częścią tego wyjątkowego wydarzenia będzie również Wydział Ceramiki i Szkła. Zapraszamy w dniach 3-6 października do Nadarzyna.

Warsaw Home to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. Bez wątpienia staliśmy się największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Warsaw Home tworzy przestrzeń biznesową łączącą projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają wyposażenia dla biur, hoteli, restauracji i własnych czterech kątów. Warsaw Home to unikatowe miejsce, gdzie uczestnicy prezentują nie tylko swoje produkty czy nawiązują profesjonalne relacje, ale także dzielą się swoimi przemyśleniami na temat branży.

Targi zostały podzielone na 5 stref:

Selected Design
Selected Furniture