Wydział Ceramiki i Szkła na 4 Design Days

Opublikowano 26 gru 2019

Już kolejny raz jesteśmy partnerem 4DD a Wydział Ceramiki i Szkła zaprasza na wystawę W Harmonii, która prezentuje prace z zakresu wzornictwa Szkła i Ceramiki. Do zobaczenia w Katowicach.

Rozpoczęła się rejestracja na 4 Design Days 2020! To największe w tej części Europy święto architektury, designu i nieruchomości. Nowa edycja to dwa dni dla profesjonalistów i dwa dni otwarte - w sumie 10 tys. gości branżowych, 25 tys. odwiedzających i ponad 300 wystawców! Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 lutego 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Obecność na dniach branżowych wymaga rejestracji na stronie ➡ http://www.4dd.pl/2020/pl/zarejestruj-sie/340/

Katowice, 4 grudnia 2019 r. – Czy to koniec ery niefunkcjonalnych pomników? Ile lat żyją współczesne budynki? Czy design pomoże wydostać się z pułapki konsumpcjonizmu? Czym jest zrównoważone projektowanie? Odpowiedzi przyniesie 4 Design Days – największe w tej części Europy międzynarodowe wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. V edycja konferencji odbywać się będzie w sprawdzonej formule dni branżowych i dni otwartych, między 6 a 9 lutego 2020 r., w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.

Podczas 4 Design Days w Katowicach pasjonaci architektury i designu rozmawiac będą o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju wspo łczesnej architektury i projektowania. Tematy kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych i prezentacji skupią się m.in. woko ł zro wnowaz onego rozwoju w budownictwie i architekturze, odpowiedzialnego projektowania, kto re uwzględnia długie z ycie budynko w, budowania z mys lą o ograniczeniu ingerencji w s rodowisko naturalne. W programie piątej edycji wydarzenia nie zabraknie debat o osiągnięciach kobiet w architekturze i designie, historii sukceso w najbardziej cenionych architektek i projektantek, rozmo w o inspiracjach, wyzwaniach, trendach.

Dyskusjom i targom towarzyszyc będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale m.in.: 5. edycji konkursu Property Design Awards, kto ry wyłoni obiekty i przestrzenie z najlepszą architekturą i designem w Polsce oraz ich two rco w, a takz e finału konkursu „Meble Plus - Produkt Roku" – najstarszego plebiscytu dedykowanego branz y meblarskiej w kraju. Podczas 4 Design Days 2020 odbędzie się takz e finał konkursu DESIGN-it-UP – Projekt na starcie 2020.

Agenda czterodniowego spotkania obejmuje kolejne edycje konferencji: Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia wraz z konkursem Housemarket Silesia Awards 2020, przegląd najbardziej spektakularnych inwestycji i projekto w ostatniego roku, wystąpienia znanych i cenionych architekto w z Polski i zagranicy oraz wywiady z wybitnymi designerami.

– 4 Design Days stały się wydarzeniem, na kto rym trzeba byc . W unikalny sposo b gromadzi przedstawicieli całej branz y: architekto w, projektanto w oraz inwestoro w, dewelopero w i producento w. W jednym miejscu spotykają wszyscy poszukujący inspiracji i najs wiez szych informacji – mo wi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days. – To juz piąta edycja, kto rą wyro z nią nowe wydarzenia i atrakcje, aktualne tematy oraz prezentacje designerskich produkto w. Całkowita powierzchnia wystawiennicza 4 Design Days to az 17,5 tys. m2, w większos ci zarezerwowana juz na wiele miesięcy przed wydarzeniem – dodaje Robert Posytek, autor programu 4 Design Days.

Pierwsze dwa dni 4 Design Days (6-7 lutego 2020 r.), podczas kto rych odbędzie się kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych, adresowane są do profesjonalisto w zajmujących się nieruchomos ciami, architekturą czy wzornictwem. Sobota i niedziela (8-9 lutego 2020 r.) to dni otwarte 4 Design Days dla mieszkan co w regionu, gos ci z kraju i z zagranicy. Uzupełnieniem oferty ponad 300 wystawco w obecnych na 4 Design Days będą targi niezalez nego designu pod nazwą Design 4you. Podczas ubiegłorocznej edycji 4 Design Days pierwsze dwa dni wydarzenia zgromadziły w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach ponad 10 tys. gos ci biznesowych – architekto w, projektanto w, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych. W dniach otwartych udział wzięło 25 tys. pasjonato w designu. Organizatorem 4 Design Days jest Grupa PTWP, wydawca branz owych pism i portali, m.in.: PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i Forum Dobrego Designu.

4 DESIGN DAYS to największe w tej częs ci Europy wydarzenie rynku nieruchomos ci, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2020 roku odbędzie się w dniach 6-9 lutego 2020 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Organizatorem 4 DESIGN DAYS, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branz owych pism i portali, m.in.: propertynews.pl i propertydesign.pl. Grupa PTWP specjalizuje się takz e w organizacji kongreso w, konferencji, szkolen , seminario w i wydarzen specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej. Grupa PTWP jest włas cicielem spo łki Publikator, wydawcy m.in. czasopism Dobrze Mieszkaj, S wiat Łazienek i Kuchni, Meble Plus i portali: dobrzemieszkaj.pl, lazienka.pl, archiconnect.pl.

Zapraszamy na stronę: www.4dd.pl
Facebook: https://www.facebook.com/4DesignDays/ https://www.facebook.com/events/2650310218388318/
Instagram: https://www.instagram.com/4designdays/
Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP: www.ptwp.pl