Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa ogłasza ...

Opublikowano 30 sie 2011

Dodatkowy nabór kandydatów na dwustopniowe studia niestacjonarne w roku akad. 2011/2012

Na kierunek – Architektura Wnętrz ( II. stopień – 2,5 letni – magisterski ):

W specjalności – Projektowanie Architektury Wnętrz

REKRUTACJA:
I ROK STUDIÓW MAGISTERSKICH – rozmowa kwalifikacyjna połączona z obowiązkowym przeglądem portfolio dokumentującym prace wykonane w czasie
studiów licencjackich odbędzie się dnia 23.09.2011 r. ( piątek) od godz. 10.00 w sali nr 205 M ( II p. nowe skrzydło ).

DOKUMENTY: w teczce wiązanej należy złożyć w p. nr 104 M ( I p. nowe skrzydło ) w terminie do –22.09.2010 r. (czwartek). Teczka opisana: imię i nazwisko, adres domowy + kod pocztowy, kierunek studiów:1 – Podanie na studia (kwestionariusz do pobrania na stronie uczelni www.asp.wroc.pl ).
2 – 3 fotografie kolorowe 35/45 mmm ( na odwrocie - imię i nazwisko kandydata, kierunek studiów ).
(Osoba bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, głowa w pozycji lewego półprofilu i z widocznym lewym uchem, z zachowaniem równomiernego oświetlenia twarzy, tło zdjęcia nie może być białe.)
- zdjęcie w postaci elektronicznej (CD): powinno mieć rozmiary 300x375 pikseli-co daje po wydrukowaniu 2 cm x 2,5 cm, format JPG, rozdzielczość nie może być mniejsza niż 300 dpi, rozmiar pliku ze zdjęciem nie większy niż 60 kilobajtów, nazwa pliku ze zdjęciem musi być w następującym formacie:
< nazwa uczelni >_< imię_nazwisko>_.jpg ( np. ASP_Jan_Kowalski_12345678910.jpg ) Zdjęcia cyfrowe i tradycyjne niespełniające powyższych warunków nie będą akceptowane. Dołączyć kopertę + znaczek pocztowy na wysłanie korespondencji.
3 – Ksero dowodu osobistego ( w przypadku nowych dowodów – dwukrotne powiększenie ksero ).
4 – Odpis dyplomu licencjackiego ( absolwenci ASP we Wrocławiu w późniejszym terminie )
5 – Dowód wpłaty 100 zł. ( opłata za przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej ).
6 - Oryginał świadectwa dojrzałości
7 – Orzeczenie lekarskie o zdolności do studiowania na ASP, wydane w 2010 roku.

OPŁATY – czesne roczne 6100 zł I rata: 3050 zł. do 30.09.2011 r., II rata: 3050 zł. do 31.01.2012 r.

ZASADY REKRUTACJI
Kwalifikacja odbywa się na podstawie:a – Przeglądu i oceny przedłożonego, przez kandydata, portfolio dokumentującego prace wykonane w czasie I – go stopnia studiów.
b – Omówienia, przez kandydata, prezentowanego portfolio i oceny indywidualnych predyspozycji studenta do podjęcia studiów II – go stopnia.

ZASADY OCENY:
a – Ocena dokumentacji prac zawartych w portfolio – każdy z członków komisji maksymalnie 10 punktów.
b - Ocena prezentacji w/w prac – każdy z członków komisji maksymalnie 6 punktów.
Maksymalna ilość punktów możliwa do uzyskania - 64
Planowana ilość przyjętych: 2 osoby.

Opłaty należy dokonać na konto ASP:
ING Bank Śląski S.A. O/Wrocław
z dopiskiem: AWiW studia niestacjonarne