WYCIECZKA DO PRAGI

Opublikowano 12 lis 2019

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu, w którym uczestniczyli dydaktycy i studenci kierunku rzeźba.

Wyjazd odbył się 8 - 9 listopada 2019.W pierwszym dniu odwiedziliśmy Narodową Galerię z wystawą Alberta Giacomettiego i Galerię Sztuki Współczesnej DOX , a wieczorem część uczestników wybrała się na wystawę studentów wyższych szkół artystycznych z z całej Republiki Czeskiej POKOJE 2019. W sobotę natomiast oglądaliśmy współczesne zbiory w Salmovskym Pałacu oraz zwiedzaliśmy Hradczany i centrum miasta.
Organizatorzy: Katedra Rzeźby i Działań Przestrzennych, Katedra Technik Rzeźbiarskich,Koło Naukowe Studentów Rzeźby FORMA.
Przy okazji serdecznie dziękujemy Faustynie Jałosińskiej i Angelice Tamkun, a szczególnie Matejowi Frankowi za współpracę i pomoc organizacyjną.

zamieściła AZG

foto. Maria Gąsiorowska