www.glasswroclaw.com

Opublikowano 14 lip 2011
eko

ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ - 16 lipca, Galeria BB, Kraków

Dagmara Bielecka, Jerzy Chodurski, Małgorzata Dajewska, Beata Damian- Speruda, Antonina Joszczuk, Marzena Krzemińska, Agnieszka Leśniak, Mariusz Łabiński, Beata Mak- Sobota, Kazimierz Pawlak, Wojciech Peszko, Marta Sienkiewicz, Stanisław Sobota, Ryszard Więckowski, Jakub Wrzalik, Maciej Zaborski, Barbara Zworska- Raziuk.

Wystawa zorganizowana wspólnie z Fundacją „Fly with Art" w ramach promocji projektu „European Glass Festival".

17 pedagogów Katedry Szkła Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

17 interesujących artystów. Pracują w różnych technikach i w różny sposób przetwarzają szklany materiał. Tworzą szklaną sztukę ciągle w Polsce niedocenianą i rzadko prezentowaną w galeriach i muzeach.

16.07.11 - 30.09.11, wernisaż: 16.07., sobota, godz. 18:00

BB Kraków, ul. Garbarska 24