Współpraca Katedry Wzornictwa i firmy Schumacher Packaging Polska

Opublikowano 03 lis 2022
im

Dzięki uprzejmości firmy Schumacher Packaging Polska, studenci pierwszego roku studiów licencjackich Katedry Wzornictwa mieli okazję zrealizować swoje projekty z wykorzystaniem tektury – będącej produktem firmy.

Projekty odpowiadające na temat zadania – „Transporter na butelkę” powstał w Pracowania Podstaw Projektowania Kierunkowego prowadzonej przez mgr Grzegorza Rozwadowskiego, dr Patryka Knapczyka.

Zadaniem grupy studentów było wykonanie konstrukcji z kartonu, która umożliwi bezpieczne „sprowadzenie” szklanej butelki z napojem gazowanym z antresoli na posadzkę jednej z sal wykładowych budynku CSU. To karkołomne zadanie zostało wykonane z zaskakującą pomysłowością, a jakie były tego rezultaty można zobaczyć na filmie zamieszczonym przez firmę Schumacher na kanale YouTube

Serdeczne podziękowania kierujemy do Schumacher Packaging Polska i działu marketingu przedsiębiorstwa!