Wsparcie psychologiczne dla Studentek i Studentów z Ukrainy

Opublikowano 25 lut 2022
azg

Specjaliści Akademickiej Poradni Psychologicznej przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej,  pełnią bezpłatne dyżury online i stacjonarnie. Możliwa jest konsultacja w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim. Zapisy lzablocka@aps.edu.plmlukaszewska@aps.edu.pl

***

Jesteśmy świadkami niewyobrażalnej i niemającej żadnego usprawiedliwienia agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i Ukraińców. Dotyczy to naszych sąsiadów, współpracowników, przyjaciół, rodzin. Wiadomości o kolejnym bombardowaniu i ciężkich walkach mogą budzić lęk, niszczyć poczucie bezpieczeństwa.
Jako Społeczność Akademicka:

• Bądźmy razem i bądźmy uważni na siebie. Pytanie „Jak się masz?” „Jak sobie radzisz?” jest teraz szczególnie ważne!
  • Bądźmy czujni na rzetelność informacji, które czytamy! W sieci dostępnych jest i upowszechnianych coraz więcej nieprawdziwych informacji.
  • Zachowajmy spokój i pomagajmy, każdy tak, jak potrafi.