WROCŁAWSKI ABSOLWENT / TEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Opublikowano 13 paź 2011

19 października, godz. 10.00

Wszystkie osoby, które złożyły formularze zgłoszeniowe do projektu WROCŁAWSKI ABSOLWENT proszeni są o przybycie 19 października, o godz. 10.00 na test sprawdzający znalomość języka angielskiego.

Większość zajęć będzie przeprowadzana w tym języku, dlatego jego znajomość jest istotna.

Test z języka angielskiego
19 X 2011. godz 10-12 w Wyższej Szkole Bankowej na ul Fabrycznej, budynek B sala 307

Proszę o przybycie na egzamin o 9.45 z dowodem osobistym.

MP

WYKREUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ z „Wrocławskim Absolwentem" - rekrutacja ruszyła!

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu wraz z partnerami Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu zapraszają studentów roku I i II studiów magisterskich oraz IV i V roku jednolitych studiów magisterskich Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa do wzięcia udziału w szkoleniu „Wrocławski Absolwent edycja 2011/2012".

Celem szkolenia „Wrocławski Absolwent edycja 2011/2012" jest umożliwienie podniesienia kompetencji z zakresu pracy w interdyscyplinarnym zespole na potrzeby współczesnego rynku pracy we Wrocławiu. Program i przebieg szkolenia współtworzony jest z takimi pracodawcami jak: IMPEL, IKEA, Nokia Siemens Network, Can't Stop Games, Vratis, dla których kurs ten jest możliwością wykształcenia wysoko wykwalifikowanych pracowników przygotowanych do pracy w nowoczesnych strukturach organizacyjnych.

Informacje o szkoleniu:

· Zajęcia będą realizowane w 4 modułach tematycznych (po 36h każdy):

· Moduł 1: Business English

· Moduł 2: Umiejętności Numeryczne

· Moduł 3: Komunikacja w interdyscyplinarnym zespole

· Moduł 4: Twórcze rozwiązywanie problemów;

· Program przewiduje od 2 do 4 spotkań w miesiącu, w semestrze zimowym i letnim;

· Wszystkie zajęcia będą realizowane w języku angielskim.

Biorąc udział w projekcie „Wrocławski Absolwent" zyskasz:

· Kontakt z kreatywnym sektorem gospodarki – firmy takich jak Can't Stop Games, IKEA, IMPEL, Nokia Siemens Network, Vratis.

· Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia „Wrocławski Absolwent edycja 2011/2012";

· Stypendium Urzędu Miasta we Wrocławiu na sfinansowanie szkolenia;

· Zajęcia w interdyscyplinarnym zespole;

· Możliwość uzyskania punktów ECTS;

Jak zapisać się na cykl szkoleń?

Wyślij wypełniony FORMULARZ APLIKACYJNY na adres: wrocławski.absolwent@asp.wroc.pl

Rekrutacja trwa do 17 X 2011r.!

Formularze dostępne na naszej stronie w dziale: "Studenci i sprawy studenckie/ WROCŁAWSKI ABSOLWENT"

Więcej informacji:

Prof. Jan Kukuła