Wróciliśmy z Pragi cz.I

Opublikowano 01 lip 2011
spektakl „Don Juan albo ja i ja”

Udało się! Zagraliśmy dwa spektakle, do których wszystko zostało zaprojektowane, zorganizowane, kupione i zawiezione do Pragi przez studentów Pracowni Scenografii.

"Był to ogromny wysiłek organizacyjny i logistyczny dla wszystkich. Dwie godziny na montaż scenografii, dwie godziny na całą akcję promocyjną, na przeniesienie scenografii, plansz, kostiumów, plakatów na własnych plecach przez starówkę Pragi, bo nasz autokar, nie mieścił się nigdzie.

Odnieśliśmy sukces, gdyż spektakl „Don Juan albo ja i ja" wg R. Topora, który powstał w PWST Wrocław, zaprezentował się na deskach teatru DAMU w Pradze fenomenalnie. Okrzyknięto go najlepszym spektaklem studenckim. http://scenofestexchange.com/?p=1182

Autorkami projektów były Małgorzata Caban, Karolina Cykowska i Barbara Szymczak. Projekt plakatu - Karolina Cykowska, projekt podwójnego programu – folderu: Agata Baron. Każdy widz wchodzący na spektakl dostawał go od naszych studentek. Karolina Suszczyńska, Agnieszka Aleksiejczuk (dołączyła również do zespołu muzyków), Katarzyna Karmańska były odpowiedzialne za akcję promocyjną w Pradze. Damian Banasz – montaż scenografii, dokumentacja, Magda Nowak – dokumentacja, Angelika Giża – dokumentacja i kontrola działań logistycznych".

info/fot. Pracownia Scenografii
oprac. mkg