WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW JĘZYKOWYCH

Opublikowano 06 cze 2016

W poniedziałek 23.05.2016 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia studentom certyfikatów językowych. Studenci zdawali w maju zarówno egzamin pisemny jak i ustny, w obu częściach egzaminu musieli wykazać się wysoką znajomością języka sztuki bądź designu.

Wszyscy studiujący mieli możliwość napisania tegoż egzaminu w czterech nauczanych w ZJO językach. Był to język angielski, niemiecki, francuski i hiszpański. Tylko najlepsi mogli otrzymać certyfikat.

Z języka angielskiego certyfikat uzyskały 40 osoby. Dwie osoby z najwyższym wynikiem pojadą w nagrodę na warsztaty Artcamp do Pilzana. Były to Dorota Krzyżosiak (Sztuka Mediów) i Gabriela Osiniak (Szkło).

Z języka niemieckiego certyfikat uzyskało 5 osób, a najwyższy wynik oraz nagrodę książkową otrzymała Magdalena Jaroć (Malarstwo).

Z języka hiszpańskiego certyfikat uzyskały 3 osoby, a najwyższy wynik i nagrodę książkową otrzymała Justyna Lach (Sztuka Mediów).

Z języka francuskiego certyfikat uzyskało 11 osób, a najwyższy wynik i nagrodę książkową otrzymała Aleksandra Kotlińska (Grafika).

Zakład Języków Obcych

informacja: Elżbieta Bochenek-Kowalska