Wizyta gości z Mongolii

Opublikowano 12 sty 2024
azg

W czwartek 11 stycznia 2023, naszą uczelnię odwiedziła delegacja z Mongolian National University of Education.

Gośćmi Rektora, prof. Wojciecha Pukocza byli Rektor prof. Batbaatar Jamiyansuren, dr Battsooj Sukbayar oraz dr Odpurev Gankhuyag. W spotkaniu wzięli udział także Prorektor ds. promocji i współpracy międzynarodowej dr hab. Michał Staszczak, Dziekana Wydziału AWWiS prof. Agata Danielak-Kujda oraz prof. Jan Kukuła.

Spotkanie dotyczyło planów przyszłej współpracy między naszymi uczelniami oraz wspólnych przyszłych wystaw artystów z Mongolii we Wrocławiu, a także wystawy naszych pracowników w Ułan Bator. Wymieniane były uwagi dotyczące wymiany studentów i zainteresowania wymiany dydaktycznej.