Wirtualny Dzień Otwartych Drzwi – podsumowanie

Opublikowano 14 Maj 2020

Wirtualny Dzień Otwartych Drzwi już za nami.

W trakcie wydarzenia, które miało miejsce 15 maja udostępniliśmy na naszym profilu na Facebook'u mnóstwo ciekawych materiałów dotyczących naszej Uczelni, a także poszczególnych Wydziałów. Dodatkowo 18 maja w czasie spotkania online odpowiadaliśmy na zadawane pytania, głównie dotyczące tegorocznej rekrutacji. Poniżej dla osób zainteresowanych podajemy linki, które pozwolą w prosty sposób dotrzeć do najważniejszych punktów programu Wirtualnego Dnia Otwartych Drzwi. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Informacje ogólne o Uczelni

Informacje dotyczące Systemu Rekrutacji Elektronicznej

Informacje dla kandydatów zdających na następujące kierunki:

Sztuka i Wzornictwo Ceramiki Sztuka i Wzornictwo Szkła Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki w zakresie Konserwacja i Restauracja Ceramiki i Szkła

zapraszamy – tutaj

Rzeźba Mediacja Sztuki

zapraszamy – tutaj

Informacje dla kandydatów zdających na kierunek:

Malarstwo

Grafika Sztuka Mediów

Architektura Wnętrz Wzornictwo Scenografia

Informacje dla kandydatów międzynarodowych

Zachęcamy również do obejrzenia:

rozmowy z JM Rektorem naszej uczelni prof. Piotrem Kielanem, które prowadził przewodniczący Samorządu Studenckiego ASP – Jan Głąb. nagrania z panelu online, w czasie którego odpowiadaliśmy na zadane pytania, głównie dotyczące rekrutacji nagrania wirtualnego spaceru ze studentami po ASP

Kandydatom na studia przypominamy również o trwających konsultacjach online, więcej na ten temat – tutaj

oraz zapraszamy do zaglądania na nasze wydarzenie na FB – Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021, gdzie pojawiać się będą różne ciekawe materiały informacyjne i promocyjne.

zamieściła AN