Willy Brandt. 100 - lecie urodzin

Opublikowano 08 gru 2014

Zapraszamy na prezentację katalogu „Willy Brandt. 100 - lecie urodzin“, która odbędzie się 09.12.2014 o godzinie 16:00 w budynku CSNE UWr. (sala nr 13) przy ulicy Strażniczej 1-3 we Wrocławiu.

Wydarzenie podsumowuje stworzenie muralu na budynku Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego. Graffiti malowali m.in. studenci grafiki i malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Okazją do stworzenia Żywej Galerii Wrocławia była 100 rocznica urodzin Willy'ego Brandta, wybitnego niemieckiego polityka i męża stanu. Cała akcja odbyła się pod nazwą „Operacja: Willy Brandt".

W czasie spotkania prof. Krzysztof Ruchniewicz z CSNE UWr. oraz prof. Jacek Jarczewski z ASP wręczą dyplomy oraz katalog zgłoszonych prac konkursowych. Ponadto prof. K. Ruchniewicz podsumuje dotychczasowe fazy realizacji projektu „Operacja: Willy Brandt".

Zamieściła: Anna Zielińska