Wiadro - wystawa zbiorowa !

Opublikowano 10 lis 2011

Zapraszamy na zbiorową wystawę studentów i absolwentów Wrocławskiej ASP, która odbędzie się w poniedziałek 14 XI 2011, o godz. 18.00, na ul. Włodkowica 11.

Z przyjemnością zapraszamy na zbiorową wystawę studentów i absolwentów naszego ASP, która odbędzie się w poniedziałek 14 XI 2011, o godz. 18.00, na ul. Włodkowica 11.

Wystawa Wiadro rozpocznie festiwal „ART around", który pochłonie przestrzeń wyżej wymienionej ulicy.

Malarstwo, rzeźba, rysunek, video, instalacja... w jazzowej aurze (rzecz jasna na żywo)!

Kurator wystawy:

Żaneta Kruszelnicka

uczestnicy wystawy:

Łukasz Cendrowski, Paweł Czekański, Łukasz Berger, Miłosz Flis, Mattej Frank, Roland Grabowski, Błażej Iwaniak, Maciej Kus, Iolanda Oliveira, Kamil Przyborowski, Lidia Wojtasik, Maria Stożek, Natalia Sykuła, Katarzyna Wołodkiewicz, Szymon Wojtyła, Ania Żak

wydarzenie wspierają:

ASP im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu,Samorząd Studencki, Funadacja „Art around", Grupa „Mleko", FAT CAP studio

Program festiwalu