Weronika Leciak wyróżniona w konkursie Książka Dobrze Zaprojektowana.

Opublikowano 14 Maj 2018

Laureatów konkursu organizowanego przez ASP w Katowicach poznaliśmy w piątek 11 maja 2018.

I znów strzelamy szampanem, bo właśnie się dowiedzieliśmy, że Weronika Leciak wróciła z dwiema nagrodami z konkursu Książka Dobrze Zaprojektowana!Zrealizowana w Pracowni Ilustracji praca dyplomowa Weroniki czyli "365 dni życia myszy" została doceniona przez wydawnictwo "Wytwórnia" oraz wyrózbiona przez jury dziecięce. "Książka Dobrze Zaprojektowana" to konkurs organizowany przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach, gdzie studenckie realizacje książkowe oceniane są przez najlepszych polskich wydawców.
Hej tam, wydawcy! Leży przed wami rzecz absolutnie wyjątkowa. Chcemy tę książkę pod choinkę, a więc - do roboty!Weronika odbierze swoje laury w najbliższy piatek, 11 maja o godz. 17.00 w Rondzie Sztuki w Katowicach.Tomasz Broda

Więcej informacji o konkursie - https://asp.katowice.pl/uczelnia/ksiazka-dobrze-zaprojektowana/aktualna-6-edycja

zamieściła AZG