Weronika Leciak. 365 dni życia myszy.

Opublikowano 15 paź 2014

Galeria uliczna Szewska Pasja. Wernisaż w piątek, 17 października o 17.00

W imieniny Jana i Sebastiana słucha muzyki ze smartfona, w imieniny Piny – tańczy. Jako nastolatka spędza całe dnie przed komputerem. Zakochuje się, rodzi dzieci, a za parę miesięcy, już jako sędziwa babcia robi na drutach skarpety dla wnuków. Żyje tylko rok, za to bardzo intensywnie. Bohaterka autorskiego kalendarza studentki V roku grafiki wrocławskiej ASP Weroniki Leciak: „365 dni życia myszy" od piątku, 17 października w galerii ulicznej Szewska Pasja. Narysowana z czułością i ciepłym poczuciem humoru wzrusza i bawi budząc zazdrość swojej starszej siostry - Myszki Miki.

Tomasz Broda

Weronika Leciak. 365 dni życia myszy. Galeria uliczna Szewska Pasja, 17 października – 3 grudnia 2014. Wernisaż w piątek, 17 października o 17.00

opublikował: Tomasz Pietrek