Wernisaż wystawy plakatu "Święto Wrocławia"

Opublikowano 22 cze 2017
aa2

19 czerwca w poniedziałek odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy plakatu Święto Wrocławia 2017. Jerzy Skoczylas – przewodniczący Komisji Kultury i Nauki Rady Miejskiej Wrocławia wręczył dyplomy laureatom tegorocznej edycji konkursu. Wydarzenie było zwięczeniem 18 edycji konkursu na plakat Święta Wrocławia dla studentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, który powstaje we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia. Katedra Projektowania Graficznego prowadzi konkurs na plakat Święta Wrocławia w ramach zadania semestralnego, łącząc dydaktykę graficzną z praktyką promocyjną. Warsztaty plakatu każdorazowo prowadzone są w trybie konkursowej rywalizacji prac studenckich. Wystawę można oglądać na Rynku (naprzeciwko Empku) do 30 czerwca.

Zapraszamy!!!

info: Michał Matoszko