Wernisaż wystawy OSTATKI w MD_S!

Opublikowano 07 sty 2016

W czwartek o godz. 18.00 w Galerii MD_S odbędzie się wręczenie nagrody i otwarcie wystawy konkursowej OSTATKI - WYSTAWY DYPLOMÓW RYSUNKOWYCH Uczelni i wydziałów artystycznych.

Wystawa jest pokazywana w Galerii MD_S i w Holu Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

OSTATKI – DYPLOMY RYSUNKOWE 2015

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych, najwartościowszych artystycznie dyplomów rysunkowych, które zostały obronione w przeciągu ostatnich trzech lat przez absolwentów wyższych uczelni artystycznych i absolwentów jednostek uniwersyteckich w Polsce. Zgłoszone mogły być prace i projekty wykonane najprostszymi narzędziami rysunkowymi jak i w innych mediach. Organizatorom zależało na ukazaniu całego bogactwa rysunkowych poszukiwań w tej dziedzinie sztuki. W konkursie mogli wziąć udział absolwenci, którzy obronili dyplomy w przeciągu ostatnich trzech lat.

Zapraszamy do Galerii MD_S!

Przygotował:

Przemek Pintal