Wernisaż wystawy ,,Cztery wyspy''

Opublikowano 02 cze 2016

Studentki - Anna Szalwa, Estera Gundlach, Malwina Domaradzka, Wera Śliwowska zapraszają na otwarcie wystawy zbiorowej.

Zapraszamy na otwarcie wystawy ,,Cztery wyspy'' które odbędzie się 4 czerwca (sobota) 2016 w kawiarni Szara Wrona (ul. Pomorska 27) o godz. 19.00.

Wystawa powstała z inicjatywy czterech aktywnie działających studentek wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Estera, Wera, Anna i Malwina wspólnie skomponowały ekspozycję ukazującą jak różnorodne rozwiązania i drogi poszukiwań istnieją w świecie sztuki. Brak ograniczeń w sferze kreacji i wyrażania poprzez własny język wizualny to potencjał każdej z dziewczyn. Celem wystawy jest odsłonięcie prac, których powodem powstania była przede wszystkim osobista potrzeba każdej z nich.
,,Cztery wyspy'' to symboliczny tytuł niosący za sobą ideę połączenia na jednej scenie czterech odrębnych zjawisk kierujących się badawczym podejściem do otaczającego nas świata. Jest to podsumowanie wielu godzin poświęconych warsztatowi pracy, którego efektem jest satysfakcjonujący dla autorek finał. Przesłanie płynące z każdej z wysp odbiorca może odczytywać osobiście. Do udziału w wystawie została zaproszona także Dagmara Gundlach.

Na wystawie można zobaczyć grafiki, rysunek a także obiekty przestrzenne.

Zapraszamy!

Zamieściła Anna Szalwa