Warsztaty zorganizowane przez koło naukowe PDF

Opublikowano 22 Maj 2013

W ramach Nocy Muzeów 18 maja Koło Naukowe Katedry Wzornictwa PDF zorganizowało warsztaty dla dzieci oraz wystawę prezentującą dotychczasową działalność koła.

Warsztaty w ciągu dnia odbyły się w trzech turach. Na każdej z nich grupa PDF proponowała kreatywną zabawę z papierem. Na pierwszej turze uczestnicy budowali kosmiczne konstrukcje z rulonów skręcanych z gazet. Na kolejnych dzieci uczyły jak robić piękną biżuterię z papieru oraz tworzyły zwierzątka na rolkach papierowych. Zabawa była przednia, wszystkim sprawiło to dużo frajdy. Każdy kto nas odwiedził w tym dniu wrócił do domu z przedmiotem własnoręcznie wykonanym.
Wystawę będzie można zobaczyć do 27.05. w holu głównym nowego budynku ASP przy ulicy Traugutta.

Zapraszamy!