Warsztaty z mappingu i wideo instalacji

Opublikowano 03 Maj 2016
Warsztaty  z mappingu wideo i wideo instalacji

Zakończyły się warsztaty zorganizowane wspólnie przez Katedrę Scenografii i Pracownię Grafiki Artystycznej z mappingu wideo i wideo instalacji, projekcji przestrzennej.

Zajęcia prowadził Pan Robert Sochacki, scenograf, artysta wizualny, doktorant w Pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej na Wydziale Malarstwa ASP w Gdańsku. Zbudowano trzy miejsca projekcji w budynku na Pl. Polskim: korytarz rzeźby na parterze - studentki Joanna Krajewska i Marta Bylińska, schody przy i na rzeźbie Mojżesza - studentka Klaudyna Banasz i hol przed Aulą - Edyta Łęcka i Zofia Wróblewska.
Prace studentów będą prezentowane w dniu 31 maja - stanowią część widowiska "XX" - spektaklu realizowanego na cześć odchodzącego z uczelni prof. Michała Jędrzejewskiego.

Zapraszamy wszystkich!

Info/ prof.n. E.Wernio