WARSZTATY WROCŁAW-GANDAWA 2015 "Invisible Wrocław"

Opublikowano 24 mar 2015

Fotorelacja

W dniach 19- 21.03.2015 obyły się warsztaty w ramach międzynarodowego projektu „WROCŁAW - GANDAWA 2015".
Studenci II roku Katedry Architektury Wnętrz uczestniczyli we spólnych zajęciach ze studentami z Belgii z Hogeschool Gent.
Goście przyjechali do Wrocławia aby wspólnie z naszymi studentami stworzyć projekty dotyczące "lost spaces".
W pięciu grupach studenci dwóch uczelni, pod okiem Tomasa Navratila, Stéphana Van Burm oraz naszych dydaktyków (as. Agata Wojtyła, as. Aleksandra Gajzler, ad. Renata Pacyna, as. Bartek Zamarek, as. Katarzyna Gemborys), projektowali przestrzeń naszego miasta, hasło tegorocznej edycji brzmiało "Invisible Wrocław".
Warsztaty będą kontynuowane w Gandawie w kwietniu tego roku, gdzie zakończymy je wystawą.
Tymczasem zapraszamy na krótką fotorelację.

info: Aleksandra Gajzler
foto: Tomas Navratil