Warsztaty projektowe Wrocław-Gandawa 2014

Opublikowano 18 lut 2014

Od dnia 12.02.2014 ogłaszamy nabór na warsztaty „Wrocław-Gandawa 2014”.

Warsztaty odbędą się w Belgii (Gandawa/Gent) w dniach 3.04-8.04.2014r. Miejscem warsztatów będzie uczelnia partnerska Hogeschool Gent - www.hogent.be szkoląca studentów we wszystkich dziedzinach sztuki.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zakupienie biletu lotniczego na swoje nazwisko w wyżej wymienionym terminie, koszt transportu na miejsce i z powrotem pokrywa Akademia Sztuk Pięknych w wysokości 100 euro/osoba. Poza tym wymagane jest własne kieszonkowe na pokrycie kosztów wyżywienia, ewentualnych wstępów (ok. 100 euro).

Noclegi zapewniają studenci z Gent, którzy również będą brali udział w warsztatach.

Warsztaty projektowe skierowane są przede wszystkim do studentów II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. W przypadku wolnych miejsc możliwe jest uzupełnienie brakującej liczby o osoby z wyższych roczników.

Limit osób -10/12.

Pierwsze spotkanie-organizacyjne osób zakwalifikowanych 6.03.2013r, pracownia 402 budynku CSUCI, godzina 15.00. Podczas spotkania omówione zostaną warsztaty zeszłoroczne oraz przybliżona zostanie tegoroczna tematyka.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do organizatorów:
as. Agata Wojtyła (wojtylagata@gmail.com)
as. Aleksandra Gajzler (gajzleraleksandra@gmail.com)

Kandydaturę można złożyć osobiście, lub za pośrednictwem e-mail ( w którym należy zawrzeć kilka zdań o sobie) do dnia 24.02.2014r. Ogłoszenie listy zakwalifikowanych – 25.02.2014r. na podstawie informacji mailowej/ telefonicznej.

Prowadzący ze strony belgijskiej Tomas Navratil.

info. Aleksandra Gajzler
zam: Magdalena Kacprzak- Gagatek